Showbiz

E dashur për t’u marrë shembull, Alban Hoxha ka ndeshje, Çiljeta e mbështet nga shkallët e stadiumit

Çiljeta është kapur nga fotografët në stadiumin "Selman Stërmasi", duke ndjekur ndeshjen mes Partizanit e Kukësit, ku edhe luan i dashuri i saj portjeri Alban Hoxha.
Featured image of article: E dashur për t’u marrë shembull, Alban Hoxha ka ndeshje, Çiljeta e mbështet nga shkallët e stadiumit Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha

TIRANË– Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është e dashura ideale! Ajo ka treguar se e mbështet bashkëshortin e saj në karrierën e tij futbollistike.

Çiljeta është kapur nga fotografët në stadiumin “Selman Stërmasi”, duke ndjekur ndeshjen mes Partizanit e Kukësit, ku edhe luan i dashuri i saj portjeri Alban Hoxha.

Çiljeta Xhilaga

E veshur me një xhup të kuq dhe me xhinse, Çiljeta duke shumë e përqëndruar në shkallët e stadiumit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Albani dhe Çiljeta kanë pranuar në heshtje marrëdhënien e tyre, edhe pse në fillime vazhdimisht e mohonin se ishin bashkë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment