Virale

E dalloni dot kush është?/ Me këmishë xhinse dhe me flokë kaçurrela, publikohet FOTOJA e vjetër e politikanit demokrat

Në rrjet është publikuar një foto e vjetër e ish-kryebashkiakut të Kamzës, Xhelal Mziut. I veshur me xhins e me flokë kaçurrela, ish-kryebashkiaku thuajse nuk njihet me atë që jemi mësuar të shohim tani.
Featured image of article: E dalloni dot kush është?/ Me këmishë xhinse dhe me flokë kaçurrela, publikohet FOTOJA e vjetër e politikanit demokrat Xhelal Mziu

TIRANË– Jemi mësuar që ish-kryebashkiakun e Kamzës, Xhelal Mziun ta shohim gjithmonë të kuruar, dhe të veshur me ngjyrën e tij të preferuar, atë blu.

Në rrjet është publikuar një foto e vjetër e ish-kryebashkiakut të Kamzës, Xhelal Mziut. I veshur me xhins e me flokë kaçurrela, ish-kryebashkiaku thuajse nuk njihet me atë që jemi mësuar të shohim tani.

Krah tij ka pozuar një shok i Mziut, ndërsa në tavolinë duken disa kanaçe birrë dhe fruta.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Po ju e njohët cili ishte?

(k.m/dosja.al)

 

Etiketa:

Shto Koment