Bota

E çuditshme!/ Burri që vendosi të martohet me një kukull plastike: Dashuria lulëzoi më shumë gjatë pandemisë

Ai është shprehur se ka vendosur të martohet me të dashurën e tij plastike, pasi kishte rënë në dashuri me të tete muaj më parë, por dasma e tyre ishte shtyrë për shkak të Covid-19. Çifti u fejua në dhjetor të vitit të kaluar dhe Yuri ka rrëfyer se romanca e tyre me të vërtetë lulëzoi gjatë izolimit nga pandemia.

KAZAKISTAN-Yuri Tolochko është një bodybulider nga Kazakistani, i cili ka marrë një vendim të çuditshëm. Sipas mediave ai ka zgjedhur të martohet me kukullën e tij plastike që e ka quajtur Margo.

Ai është shprehur se ka vendosur të martohet me të dashurën e tij plastike, pasi kishte rënë në dashuri me të tete muaj më parë, por dasma e tyre ishte shtyrë për shkak të Covid-19. Çifti u fejua në dhjetor të vitit të kaluar dhe Yuri ka rrëfyer se romanca e tyre me të vërtetë lulëzoi gjatë izolimit nga pandemia.

Sakaq, ai ka vendosur të bëjë dhe dasmë, duke ftuar familjarë dhe miq.

Video e plotë nga dasma:

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by OddJack / Юрий Толочко (@yurii_tolochko)


Në Kazakistan dasma mund të quhet e ligjshme pasi të dy partnerët konsiderohen se janë mbi 18 vjeç. Bodybuilderi ka publikuar edhe foto të muajit të mjaltit ku shfaqet në plazh me kukullën prej plastike.

(k.a/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment