Showbiz

E BUJSHME/ Xhemi Shehu largohet nga Top-Channel, braktis karrierën 17-vjeçare në televizon, ja me çfarë do merret moderatorja

Këtë herë Xhemi vendosi që të largohej tërësisht nga ekrani i “Top Channel”. “Dosja.al” konfirmon zërat se moderatorja ka dhënë dorëheqjen nga media e njohur në vend, arsyeja e të cilës ende nuk është bërë e ditur.
Featured image of article: E BUJSHME/ Xhemi Shehu largohet nga Top-Channel, braktis karrierën 17-vjeçare në televizon, ja me çfarë do merret moderatorja Xhemi Shehu
Përditësuar:

TIRANË- Moderatorja e njohur Xhemi Shehu, është larguar nga “Top Channel”.

U bë kohë që në media përflitej se Shehu do të hiqte dorë nga prezantimi i emisionit të humorit “Portokalli” mirëpo asgjë konkrete nuk ndodhi dhe ajo u pa sërish duke e moderuar sezonin që sapo kaloi.

Mirëpo këtë herë Xhemi vendosi që të largohej tërësisht nga ekrani i “Top Channel”. “Dosja.al” konfirmon zërat se moderatorja ka dhënë dorëheqjen nga media e njohur në vend, arsyeja e të cilës ende nuk është bërë e ditur.

Ende asgjë nuk është konfirmuar nga moderatorja dhe as nga media në të cilën Xhemi ka nisur karrierën e saj televizive 17 vite më parë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pas largimit nga televizioni me siguri Xhemi do ti përkushtohet tërësisht fitnessit ashtu siç ka bërë dhe gjatë periudhës së karantinës. Ndaj na presin video dhe foto të shumta nga ajo në palestër.

Xhemi Shehu- palester

Me largimin e Xhemit të gjithë jemi kuriozë të dimë se kush pritet ta zëvendësojë atë në programin “Portokalli”.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment