Bota

E akuzuan për identitet të dyfishtë, mësuesja ruse identike me yllin e pornos detyrohet të japë dorëheqje

Një mësuese e matematikës në një kolegj rus u detyrua të linte punën e saj kur studentët e akuzuan gabimisht atë që punonte si yll porno në kohën e lirë.
Featured image of article: E akuzuan për identitet të dyfishtë, mësuesja ruse identike me yllin e pornos detyrohet të japë dorëheqje Mesuesja ruse, Yulia Skuratova.

RUSI– Yulia Skuratova dha dorëheqjen nga Kolegji i Inxhinierisë Kemerovo, duke pretenduar se një grup studentësh u përpoqën ta shantazhonin për shkak të ngjashmërisë së saj me një aktore pornografike.

31-vjeçarja dha dorëheqjen nga Kolegji i Inxhinierisë Kemerovo, duke pretenduar se një grup studentësh u përpoqën ta shantazhonin për shkak të ngjashmërisë së saj me një aktore të filmit erotik. Ky grup studentësh prezantoi mësuesen me një skenë nga një film erotik, me protagonisten qw dukej identik si ajo. Ajo mohoi praninë e saj në skenë dhe pranoi ngjashmërinë e saj të jashtëzakonshme me yllin e pornos.

Pastaj, pasi mësuesja nuk iu nënshtrua shantazhit, studentët filluan të përhapin mediat sociale që ajo ka … identitet të dyfishtë dhe pas mësimeve, ajo punon si aktore në filmat erotikë!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Thashethemet u përhapën në qytetin e Kemerovës dhe donatori që e krijoi atë e detyroi të linte punën e saj. Një tjetër mësuese femër raportohet se kishte një problem të ngjashëm në kolegj disa vjet më parë.

Burimi: protothema.gr

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment