Bota

E adhuronte në rininë e tij, surpriza e djalit që përloti të atin (VD)

Jimmy nga Minnesota e Shteteve të Bashkuara riparoi në fshehtësi motoçikletën e të atit, të cilët ku i fundit e kishte përdorur kur ishte 20-vjeç.
Featured image of article: E adhuronte në rininë e tij, surpriza e djalit që përloti të atin (VD) Babai i surprizuar, Jim Tarpey Snr

SHBA- Një surprizë të veçantë i ka bërë djali babait të tij në SHBA. Jimmy nga Minnesota e Shteteve të Bashkuara riparoi në fshehtësi motoçikletën e të atit. Ky i fundit e kishte blerë atë kur ishte 20-vjeç dhe prej vitesh nuk e përdorte. 

Jim Tarpey Snr, e kishte blerë një Yamaha Midnight Maxim në rininë e tij.  Babai filloi të qante dhe nuk përmbahej, teksa pa motoçikletën që të dukej e re, me ndryshimin e pothuajse të gjitha pjesëve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

Shto Koment