Sport

Dybala i magjishëm, shënon supergol në miqësoren me Triesten (VD)

Në minutën e 38-të të sfidës, argjentinasi merr një asist perfekt nga Bernardeski, rrëmben topin magjishëm dhe shënon “golin e vitit”.
Featured image of article: Dybala i magjishëm, shënon supergol në miqësoren me Triesten (VD) Momenti i golit

ITALI- Kampionati italian nuk ka nisur ende, por kjo nuk e ndal Dybalan për të nisur serinë e golave. Argjentinasi nuk ka shënaur thjesht një gol, por supergol në ndeshjen miqësore ndaj Triestes.

Në minutën e 38-të të sfidës, argjentinasi merr një asist perfekt nga Bernardeski, rrëmben topin magjishëm dhe shënon “golin e vitit”.

Klikoni KËTU dhe mund të shihni mrekullinë që vjen nga këmbët e Dybalas.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B. Dosja.al)

 

Shto Koment