Showbiz

Dy karrige në natyrë/ Ditëlindja e Rea Xhillarit, vajza e kryeministrit Edi Rama mbushi 30 vjeç, familja hermetike për festën (Foto)

Lajmi u bë publik nga vetë kryeministri Edi Rama i cili i ftuar në “Real Story”, u shpreh se duhet të largohej më shpejt nga emisioni pas nuk kishte justifikim mungesa e tij.
Featured image of article: Dy karrige në natyrë/ Ditëlindja e Rea Xhillarit, vajza e kryeministrit Edi Rama mbushi 30 vjeç, familja hermetike për festën (Foto) Familja e kryeministrit Edi Rama

TIRANË– Rea Xhillari, vajza e Linda Ramës, gruas së kryeministrit Edi Rama, festoi një natë më parë ditëlindjen. Lajmi u bë publik nga vetë kryeministri Edi Rama i cili i ftuar në “Real Story”, u shpreh se duhet të largohej më shpejt nga emisioni pas nuk kishte justifikim mungesa e tij.

Por sa vjeçe mbushi Rea?

Vetë vajza, ka publikuar një foto në Instastory në profilin e saj ku shihet numri 30, duke bërë kështu të ditur që sapo ka mbushur 30 vjeç.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Rea Xhillarit

Përsa i përket mënyrës së festimit të ditëlindjes së Reas, familja e kryeministrit ka preferuar të qëndrojë mjaft hermetike. Vetë Rea ka publikuar një foto një ditë më parë ku shihen dy karrige bosh, bashkë me një tavolinë në një ambient natyre.

Postimi i Rea Xhillarit

Ndërsa kryeministri dhe djali i tij, Gregu nuk kanë postuar asgjë në lidhje me këtë ngjarje.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment