Showbiz

Dy javë pas lindjes, vajza e Lindita Halimit bëhet bebi VIP në Instagram

Pak ditë pas ardhjes në jetë, vajza e Lindita Halimit shndërrohet në VIP, hap profilin zyrtar në Instagram.
Featured image of article: Dy javë pas lindjes, vajza e Lindita Halimit bëhet bebi VIP në Instagram Lindita Halimi me vajzën, Kaimana.

Mania e mamave të reja se bebi menjëherë pas lindjes duhet të ketë një profil zyrtar në Instagram, po rritet ndjeshëm edhe tek nënat shqiptare.

Vetëm dy javë nga lindja e vajzës, Lindita Halimi iu rikthye punës në studio dhe me vete mori edhe vajzën e saj, Kaimana, të cilës i hapi edhe profilin zyrtar në Instagram, si të gjithë bebat VIP të 2019- ës.

Nga seti i saj i parë fotografik, Kaimana do të njihet edhe në Instagram përmes profilit të saj.

L.K/Dosja.al

Shto Koment