Aktualitet

VIDEO/ “Jepi godite, bjeri”, plas sherri mes dy adoleshenteve në Laç, si u zunë për të dashurin

Ka qenë një i pranishëm në vendngjarje që i ka filmuar dy vajzat dhe videon e ka dërguar në adresën e redaksisë në fjalë.
Featured image of article: VIDEO/ “Jepi godite, bjeri”, plas sherri mes dy adoleshenteve në Laç, si u zunë për të dashurin Foot nga sherri
Përditësuar:

LAÇ– Dy adoleshente janë zënë në oborrin e shkollës së tyre në aç. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur ditën e sotme eshtë raportuar nga redaksia e “JOQ”. Ka qenë një i pranishëm në vendngjarje që i ka filmuar dy vajzat dhe videon e ka dërguar në adresën e redaksisë në fjalë.

Sipas të njëjtit person dy vajzat janë përleshur për një dajlë, që është i dashuri i njërës prej tyre.

Tek një gjimnaz në Laç këto dy vajzat po zihen për një të dashur. Në gjimnazin e Laçit, ‘At Shtjefën Gjeçovi’,”- shkruhet në mesazhin e denoncuesit. Në sfondin e videos dëgjohen edhe pasthirrma të nxënësve të tjerë që thonë: Bjeri, godite!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

Shto Koment