KRYESORET
Art&Argëtim

‘Duket sikur iu mungon diçka’/ Parashikimi i horoskopit: Do të jetë ditë e lodhshme

26 Dhjetor 2021, 06:10 Nga DOSJA
‘Duket sikur iu mungon diçka’/ Parashikimi i horoskopit: Do

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Ditën e diele ju pret një mëngjes shumë i bukur, por pasdite nuk do të jetë njësoj. Në punë, jo çdo gjë është e lehtë tani, megjithatë do të keni mundësi për të gjetur zgjidhje për gjërat që ju duhen.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
E diela do të jetë një ditë tepër interesante për ju, veçanërisht pasdite. Në punë keni synime shumë të mira për vitin e ardhshëm, por kujdes me paratë.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Do të jetë ditë e lodhshme për ju, por pasdite do të mblidhni fuqitë tuaja. Në punë, sigurisht që jo gjithçka është e lehtë për t’u menaxhuar, por jeni njerëz të zgjuar dhe do t’ia dilni!

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Përpiquni të mos flisni për të kaluarën gjatë ditës së diele, veçanërisht në mbrëmje. Në punë, me kalimin e kohës do të kuptoni cilat janë veprimet më të mira që duhet të ndiqni.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Për ju, pasditja do të jetë më e mirë se mëngjesi të dielen, sidomos nëse keni probleme pasi do arrini t’i zgjidhni. Të rinjtë mund të realizojnë projekte të rëndësishme në punë.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
E diela do të jetë ditë plot emocione pozitive për ju, ndaj mos hezitoni të bëni atë që doni. Lini mënjanë shqetësimet tuaja dhe jepini më shumë kohë interesave që keni në këto momente.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Më në fund një ditë relaksuese për ju. Çdo negociatë për në punë duhet vlerësuar me shumë kujdes.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Kjo është ende një ditë shumë interesante për të kaluar me partnerin/partnerin. Nëse jeni beqar, do të keni një takim të këndshëm. Në punë, gjatë kësaj periudhe është më mirë të shmangni konfliktet, veçanërisht me Luanët dhe Ujorin.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Për të dielen duket sikur ju mungon diçka në dashuri. Kjo ndjenjë do ju shoqërojë deri në natën e ndërrimit të viteve. Nënshkrimi i kredive që pritet të merrni do të bëhet me qetësi dhe me ambicien për të pasur një të ardhur të suksesshme.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Nëse po përpiqeni të krijoni një histori dashurie, përpiquni të keni sa më shumë takime që gjithçka të shkojë siç doni ju. Tani është koha për të menduar se çfarë duhet të bëni në punë për të ardhmen.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Kjo e diel është interesante, organizoni natën tuaj të Vitit të Ri për ta kaluar në mënyrën më të mirë të mundshme. Në punë, për ata që kanë mbyllur një marrëveshje apo projekt, ka ardhur koha t’i rikthehen sërish punës, nuk do jetë aq e vështirë.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Në dashuri, nëse duhet të flisni për gjëra të rëndësishme, është më mirë ta shtyni për një moment tjetër. Edhe në punë, shtyni bisedat për një moment tjetër, sidomos nëse ka të bëjë me kontrata. Këto të fundit duhet të presin deri në vitin e ardhshëm.

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

Sondazh

Poll

Demokratja-Berishës: Ti je i ndershëm, këta të tjerët kanë nga 100 dashnore

Demokratja-Berishës: Ti je i ndershëm, këta të tjerët kanë nga 100 dashnore

Emri i presidentit të ri, Alibeaj flet për firmat: I kam! Në mbledhje sot ishin 26 deputetë

Negociatat për president tek PD, Alibeaj: Nesër pasdite do kemi mbledhje tjetër

17 shoferë “dru” në timon, 27-vjeçari rreh efektivin e Policisë teksa e shoqëronte

A janë arrestimet e Nuredin Dumanit? Kreu i SPAK se "lëshon" PENTITON: Nuk flas dot...

Pse s'janë arrestuar Ervis Martinaj dhe Suel Çela? Kraja dhe Nano: Po i kërkojmë akoma...

Ka dyshime për dekonspirtim?Kreu i SPAK: Jo!Do i shkojmë deri në fund, s'ka rëndësi sa të fortë janë

Cili ka qenë roli i shefit të Krimeve, Palushit? Arben Kraja: Ka shpërduar detyrën!

ZBULOHET emri i aksionit të SPAK, kuptimi! Kush e kishte "plumbin e artë"...

MEGAAKSIONI, Arben Kraja jep DETAJE: Shkatërruam 8 banda, të dhunshëm, paguanin shumë për vrasje

Zgjedhja e Presidentit, Bylykbashi: Alibeaj ka marrë përsipër t’i sigurojë Ramës votat

Shpërthim me tritol në lokalin Radhimë! Ambienti i marrë me qira nga kunati i Çelës

Momenti kur djali i Arben Mërkurit largohet nga vendngjarje, ia vranë të atin para syve

Vrasja në Sukth, dalin pamjet nga vendngjarja

'A ka më deputetë që hetohen?'/ Arben Kraja 'kyç gojën': Nuk jap përgjigje, e thotë ligji

Kreu i SPAK: 80% të rasteve që kemi në dorë, as që e dinë se janë nën hetim

Dosja 184 s'i "shqitet" Ulsi Manjës, Tabaku ia kujton para Arben Krajës, ministri: Kam një merak

PS sulmon SPAK, Balla: Pse s'hetohet Berisha? Tabaku e mbron: Shikoni "non grata-t" tuaja

'41 prokurorë janë shkarkuar'/ Kreu i KLP: Disa janë kërcënuar me jetë, u morën në mbrojtje

Qeveria miraton fond shtesë 160 mln lekësh për federatat sportive dhe sportistët elitarë

Manastirliu: Kemi miratuar financim shtesë për sistemin shëndetësor

Conferencë League! 25 Maji ditë pushimi, s'lejohen makinat, 'mbyllet' Tirana

Procesi i Rindërtimit, Ahmetaj: Do ndërtojmë 167 shkolla, 137 kompani marrin pjesë, program unik

Me kë e ka? Rama: Flet shumëkush për bujqësinë, ose s'kanë lidhje ose s'kuptojnë

Presidenti i ri/ Arrihet akordi! Balla-opozitës: Deri në raundin e tretë propozimet i keni ju

Presidenti i ri/ Balla-opozitës: Deri në raundin e tretë propozimet i keni ju

Basha lë me 'hije' kolegët, Agron Duka frikë të bëjë llogari: Se mos bëj ndonjë gabim?

Duka për presidentin e ri: Ne s'kemi asgjë në dorë, ta provojmë. Mediu: Marrëveshje me "djallin"

Presidenti, Balla sfidon opozitën: Keni 20 emra ju për të propozuar emra? (KUSHTI për Berishën)

Presidenti/ Fatmir Mediu: Nuk kemi më kohë, opozita të vijë me emër, ndryshe proces fals

Presidenti/ Mesila Doda: Le të futemi sa më shpejt në një proces real

Presidenti/ Alibeaj bën SKEMËN: Ne sjellim 4 emra, 2 nga ata zgjidhini ju, negociojmë për 'finalin'

Zgjedhja e Presidentit, Alibeaj: Ai që do ulet atje të mos jetë as i njërit e as i tjetrit

Presidenti/ PD kërkon 4 kandidatura, Balla: Kushtin tuaj nuk e pranojmë

Rama: Mirëseerdhe në grupin e inkriminuarve! U pagëzove me këtë ujin e baltës

Tjetër aksident në Dhërmi, shoferi hidhet nga betonerja për të shpëtuar

Makina tërheq zvarrë 20-vjeçaren tek vizat e bardha në Tiranë

Propozimi për kriteret e presidentit, Alibeaj: Balla e bëri kastile, i thashë flasim tani

Investimet strategjike, PD: Pronat grabiten nga ministrat e zyrtarët e lartë të PS, aksion kriminal

Aksidenti tek rreth-rrotullimi i TEG-ut, s'dihet për viktima

Apeli s'merr vendim për Lefter Kokën! Avokati: S'ka pse të bashkëpunojë me drejtësinë

"17 maji"/ Presidenti Meta kujton takimin Rama-Basha: Dita më e errët pluralizmit politik

Parti tjetër apo rikthim tek LSI, Meta: Gjithmonë në krye të detyrës, dihet kujt i ka hyrë tartakuti

Shkrimi i gazetës austriake për lobimin 700 mijë $ në SHBA, Meta: Mashtrim! Isha me Petritin

Bashkëpunim me Edi Ramën? Meta “s'i mbyll derën” kryeministrit: Kam vetëm një kusht

Rama thirrje SPAK ta hetojë, Meta: Shqipëria më pret, kjo është e vërtetë! Kam armët më të forta

'Derën e ka të hapur'/ Biseda me demokratin, Rama: Ishte i mërzitur, më tha se i kishte ikur partia

Sulmon prokurorët dhe gjyqtarët, Rama: Disa KÇK mbajnë peng procesin e rindërtimit

I vëzhgon të gjithë me radhë! Rama 'sulmon' Veliajn: Mbjell pemë për të dalë në televizor

Dosja-POP/ Dubai Porta Potty!