Bota

Dukesha e Sussex, Meghan Markle do të ndjekë ceremoninë e varrimit nga shtëpia në Kaliforni

Edhe pse dukesha shpresonte të shkonte në varrim bashkë me princ Harry, nuk ishte në gjendje të merrtë pjesë për shkak të shtatzanisë, pasi doktori ia kishte ndaluar udhëtimet. Meghan ka shkruar vetë një letër e cila do të shoqërohet bashkë me një kurorë që i kanë zgjedhur bashkë dhe Harry-n.
Featured image of article: Dukesha e Sussex, Meghan Markle do të ndjekë ceremoninë e varrimit nga shtëpia në Kaliforni Megan Markle, Princ Harry dhe Duka i Edingurgut

BRITANI– Meghan Markle, Dukesha e Sussex nuk do të jetë ë pranishme në varrimin e princ Filip por do e ndjekë atë nga shtëpia në Kaliforni.

Edhe pse dukesha shpresonte të shkonte në varrim bashkë me princ Harry, nuk ishte në gjendje të merrtë pjesë për shkak të shtatzanisë, pasi doktori ia kishte ndaluar udhëtimet.
Meghan ka shkruar vetë një letër e cila do të shoqërohet bashkë me një kurorë që i kanë zgjedhur bashkë dhe Harry-n.

Kurora është dizënjuar dhe punuar me dorë nga Willow Crossley, I cili ishte I zgjedhur gjithashtu për dekorine luleve në dasmën e princit me Meghan.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(d.a/dosja.al)


Lajmi kryesor/ Arkëmorti i gjithi i mbuluar me lule të bardha! Përcillet për në banesën e fundit Duka i Edinburgut, mbretëresha Elisabeth s’i mban dot lotët në kishë (ZHVILLIMET)

Shto Koment