Showbiz

“Duke vallëzuar me të vetmin”, Armina Mevlani shfaqet në krahët e mashkullit që dashuroi për herë të parë(FOTO)

Së fundmi ajo ka publikuara një foto me të atin e saj, ku mbi të shkruan: Duke kërcyer  me të vetmin, Babin, dhe ndërkohë e shoqëron me një zemër.
Featured image of article: “Duke vallëzuar me të vetmin”, Armina Mevlani shfaqet në krahët e mashkullit që dashuroi për herë të parë(FOTO) Armina Mevlani

TIRANË- Blogerja  e njohur Armina Mevlani është një prej personazheve të  shoëbizzit shqiptar më të dashur dhe të ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga dhe ku ndan me fansat e saj disa nga momentet më të bukuara të jetës së saj, por jo vetëm.

Së fundmi ajo ka publikuara një foto me të atin e saj, ku mbi të shkruan: Duke kërcyer  me të vetmin, Babin, dhe ndërkohë e shoqëron me një zemër.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjithashtu bie në sy edhe veshja dhe paraqitja e Arminës që gjithmonë është perfekte dhe shfaqet e kuruar deri  në detaje.

A.C/Dosja.al

Shto Koment