Sport

Duke stërvitur vetëm 6 lojtarë, i vetëm në palestër Mourinho ironizon pushimin e përfaqësuesve: Ndeshje eksituese… Javë fantastike dhe siguri totale!

Portugezi ka përdorur ironinë e tij për të treguar zhgënimin e tij në ndalesën e pestë për ekipet kombëtare
Featured image of article: Duke stërvitur vetëm 6 lojtarë, i vetëm në palestër Mourinho ironizon pushimin e përfaqësuesve: Ndeshje eksituese… Javë fantastike dhe siguri totale! Jose Mourinho
Përditësuar:

ANGLI-Jose Mourinho, si gjithmonë, nuk e ka problem të polemizojë! Këtë herë portugezi ka përdorur ironinë e tij për të treguar zhgënimin e tij në ndalesën e pestë për ekipet kombëtare, e cila ka krijuar probleme për disa klube edhe për shkak të shumë rasteve të COVID-19.

RRJETI SOCIAL– Në Instagram, Mourinho ka postuar një foto në një seancë stërvitore në palestër, pasi ka punuar vetëm me gjashtë lojtarë në fushë. Një pengesë e lidhur padyshim me thirrjen e lojtarëve në ekipet përfaqësuese. Portugezi nuk e ka fshehur kurrë këndvështrimin e tij, duke i konsideruar të rrezikshme udhëtimet gjatë një periudhe pandemike, tekniku ka frikë gjithashtu edhe në gjendjen fizike të lojtarëve.

 

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by Jose Mourinho (@josemourinho)

POSTIMI– Postimi nuk lë shumë hapësirë ​​për interpretim. “Një javë e shkëlqyer e futbollit. Eksitim i madh në ndeshjet e ekipit kombëtar, miqësore të shkëlqyeshme dhe siguri totale. Rezultatet e provës Covid që arrijnë pas përfundimit të ndeshjeve,njerëz të panjohur që vrapojnë në fushë gjatë stërvitjes dhe shumë më tepër. Pas një seance tjetër stërvitore me vetëm 6 lojtarë, tani është koha të kujdesem për veten time ”. Ishte postimi i portugezit.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment