Showbiz

Duke mbajtur gjoksin me dorë, Kylie Jenner bëhet gati të festojë 23 vjetorin e saj

FOTO
Miliarderja ka postuar një foto tejet seksi në këtë ditë të veçantë. Duke mbajtur gjoksin në dorë, e veshur me një rrobëbishambër, Kylie duket se po bën grimin për ditën e saj speciale.
Featured image of article: Duke mbajtur gjoksin me dorë, Kylie Jenner bëhet gati të festojë 23 vjetorin e saj Kylie Jenner

SHBA– Kylie Jenner feston ditëlindjen e saj të 23-të dhe duhet thënë se ditë të tilla mbahen mend gjatë pasi familja Kardashian e ka zakon të festojë në mënyrë ekstravagante.

Miliarderja ka postuar një foto tejet seksi në këtë ditë të veçantë. Duke mbajtur gjoksin në dorë, e veshur me një rrobëbishambër, Kylie duket se po bën grimin për ditën e saj speciale.

Kylie jenner

Urimet për të kanë qënë të shumta e ndër të parat që e ka uruar vajzën më të vogël në familje ishte Kris Jenner me disa foto nga e kaluara e saj.

“Gëzuar ditëlindjen vajza ime e mrekullueshme, vajza ime e vogël @kyliejenner!”, ka qënë urimi nga nëna e saj.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner) on

Mbrëmjen e sotme pritet që Kylie të organizojë një festë të madh në shtëpinë e saj ku të ftuar do të ketë miq dhe familjarë. Ne ndërkohë presim fotot!

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment