Sport

Duke bërë seks me të dashurën, ish-lojtari i Tottenham publikon gabimisht videon erotike

N'Jie kompletoi që tashmë është lojtar Dinamos së Moskës ka shpjeguar se po shikonte lajmet që flisnin për të kur ndodhi aksidenti.
Featured image of article: Duke bërë seks me të dashurën, ish-lojtari i Tottenham publikon gabimisht videon erotike Pjesë nga video

LONDËR- Ish-sulmuesi i Tottenham, Clinton N’Jie, ka kërkuar falje publike pasi hedhjes online të një video që ishte duke bërë seks.

N’Jie kompletoi që tashmë është lojtar Dinamos së Moskës ka shpjeguar se po shikonte lajmet që flisnin për të kur ndodhi aksidenti.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pas publikimit ai e fshiu menjëherë videon dhe lajmëroi se ishte bërë fjalë për një keqkuptim. “Më vjen keq, kisha pirë shumë. Festova kontratën e re dhe doja të lexoja lajmet. Shtypa butonin e gabuar”, ka thënë N’Jie.

N’Jie ka luajtur për dy vite me Tottenham, nga 2015-ta në 2017-ën, por nuk ka arritur të sigurojë një vend në formacionin e parë nën urdhrat e Pochettino-s.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment