Politike

Aty u vra Jak Prenga/ Agron Duka përplaset me Hysenin: Kanë hyrë eksponentë të PS! Socialisti: Do dalin aleatët e tu Goni!

I ftuar në emisionin RepolitiX, Duka u shpreh se nëse filmimet e tre muajve të fundit do të dalin, do të shfaqen shumë eksponete të PS-së. 
Featured image of article: Aty u vra Jak Prenga/ Agron Duka përplaset me Hysenin: Kanë hyrë eksponentë të PS! Socialisti: Do dalin aleatët e tu Goni! Agron Duka dhe Alket Hyseni

TIRANË- Kreu i PAA-së Agron Duka ka akuzar se zyrtarë të PS-së janë parë të hyjnë në komplektin  “Golden” në Shijak, në pronësi të Altin Hajrit. 

I ftuar në emisionin RepolitiX, Duka u shpreh se nëse filmimet e tre muajve të fundit do të dalin, do të shfaqen shumë eksponete të PS-së. 

“Ato kamerat do kenë nja tre muaj që regjistrojnë. Unë ju sfidoj të shikoni sa eksponentë të PS janë futur në atë kompleks. Më sfidoni ju mua, unë jam shijakas…”, ka thënë Duka.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërsa akuzave u është përgjigjur deputeti socialist Alekt Hyseni, i cili është shprehur se në pamje mund të shfaqen aleatët e Dukës. 

Do gjejnë aletatët e tu Goni. Goni aleatët e tu,”-është kundërpërgjigjur ai por pa përmendur asnjë emër.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment