Showbiz

Dubai ‘krevati’ i pandemisë! Vajzat e njohura të ekranit që u arratisën nga Shqipëria në kulmin e Covid për pak diell dhe shkretëtirë, nga Luana, Roza e deri te Megi Pojani

FOTO
Luana Vjollca, Kejvina Kthella, Roza Lati, Megi Pojani, Loredana si dhe Belinda Dragoti shijuan temperaturat “përvëluese” në këtë vend tejet të pëlqyer.
Featured image of article: Dubai ‘krevati’ i pandemisë! Vajzat e njohura të ekranit që u arratisën nga Shqipëria në kulmin e Covid për pak diell dhe shkretëtirë, nga Luana, Roza e deri te Megi Pojani Belinda Dragoti, Luana Vjollca, Kejvina Kthella, Megi Pojani, Roza Lati

TIRANË-Pak ditë më parë vendi ynë u përfshi nga reshje të dendura bore dhe për disa kohë me reshje shiu. Mirëpo, teksa ne këtu mbështilleshim me shall dhe kapuç, vajzat shqiptare merrnin rreze dielli në Dubai. Ky ishte destinacioni më i kërkuar dhe i preferuar i tyre në kohë pandemie, duke u bërë kështu si një strehëz ose ‘krevat’ në një periudhë të vështirë.

Përtej vëmendjes së mijëra ndjekësve në Instagram ato kanë tërhequr edhe vëmendjen e mediave rozë me fotot e publikuara.

Luana Vjollca, Kejvina Kthella, Roza Lati, Megi Pojani, Loredana, Elvana Gjata si dhe Belinda Dragoti shijuan temperaturat “përvëluese” në këtë vend tejet të pëlqyer. Disa prej tyre morën rrezet e diellit, të tjera bënë xhirot e famshme në shkretëtirë, ndërsa e vetmja, Loredana shijoi kohën me vajzën dhe partnerin Mozzik.

Luana Vjollca

Megi Pojani

Roza Lati

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Elvana Gjata

Belinda Dragoti 

Kejvina Kthella

 Loredana

(a.b)/dosja.al

Shto Koment