Showbiz

“Dua të vdes duke qeshur”, Roza Lati bën deklaratën e fortë në pikë të mëngjesit: Kush më njeh personalisht e di… (FOTO)

"Kështu dëshiroj të vdes edhe unë. Mirëmëngjes. Kush më njeh personalisht e di sesi do të vdes unë...."- shkruan Roza.
Featured image of article: “Dua të vdes duke qeshur”, Roza Lati bën deklaratën e fortë në pikë të mëngjesit: Kush më njeh personalisht e di… (FOTO) Roza Lati

TIRANË-  Moderatorja e njohur Roza Lati është një ndër personazhet më të dashur për publikun, jo vetëm për karakterin e saj, por ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan  me fansat e saj foto dhe video  nga momente të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një  foto në Instastory ku tregon edhe imazhin e një  filozofi të lashtë grek i cili ka humbur jetën duke qeshur me një nga shakatë që bënte vetë.

“Crysippus, një filozof i lashtë athinas, vdiq duke qeshur në një prej shakave të tij.”-shkruhet nën foton postuar.

Mbi këtë foto Roza shkruan: Kështu dëshiroj të vdes edhe unë. Mirëmëngjes. Kush më njeh personalisht e di sesi do të vdes unë….

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kështu përfundon komentin e saj moderatorja mëngjesin e sotëm, reagim ky  dyshues për atë çka ndihet apo po përjeton Roza.

Edhe pse ajo njihet për karakterin pozitivë, gjithmonë e qeshur dhe për të thënit e gjërave troç.

A.C/Dosja.al

Shto Koment