Showbiz

“Dua të më kuptojë me një shikim” Ronela Hajati flet për mashkullin ideal pas ndarjes me Young Zerkën: Do të të dua nëse nuk je…

Hajati si duket është bërë më e hapur me fansat për jetën e saj private pas ndarjes me këngëtarin Young Zerka duke treguar cilësit që duhet të ketë një mashkull që ta bëjë të dashurohet me të.
Featured image of article: “Dua të më kuptojë me një shikim” Ronela Hajati flet për mashkullin ideal pas ndarjes me Young Zerkën: Do të të dua nëse nuk je… Ronala Hajati

TIRANË– Këngëtarja Ronela Hajati është përfolur disa here në mediat rozë për jetën e saj private. Ronela ka zgjuar sërisht kureshtjen e ndjekësve të saj në rrjete sociale ku ka folur për mashkullin ideal. Hajati si duket është bërë më e hapur me fansat për jetën e saj private pas ndarjes me këngëtarin Young Zerka duke treguar cilësit që duhet të ketë një mashkull që ta bëjë të dashurohet me të.

Në një pyetësor me ndjeksit në Instastory këngëtarja ka preferuar të përgjigjet dhe për pyetjet që i drejtoheshin për mashkullin ideal.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo kimia që në takimin e parë që e ndjen telashin. Do të të dua nëse nuk je shumë i ngjitur, gatuan lezetshëm, kemi shije të përafërta muzikore. S’dua të pajtohet me çdo gjë që them, dua të më kuptojë me një shikim dhe të arrijë të njohë atë Ronelën që e njohin shumë pak njerëz. Nuk është ndonjë gjë dhe shumë e lodhshme”, ka shkruar Ronela duke e sqaruar një e herë e mire si e do partnerin e saj.

d.k/dosja.al

Etiketa:

Shto Koment