Bota

“Dua të bëj seks me ty mbi tavolinën e kuzhinës, të lagur me gjakun e William”, gruaja me dashnorin shofer vret burrin e saj milioner

Teksa shpesh herë ndjekim filma na ka rastisur të shohim skena dhune dhe krimi. Por sot në këtë artikull do t’iu tregojmë një histori të vërtetë të një çifti britanik sesi gruaja arriti të vriste një burrin e saj fermer që në të njëjtën kohë ishte edhe një milioner.
Featured image of article: “Dua të bëj seks me ty mbi tavolinën e kuzhinës, të lagur me gjakun e William”, gruaja me dashnorin shofer vret burrin e saj milioner Angela Taylor, Paul Cannon dhe viktima William ‘Bill’ Taylor

BRITANI  E MADHE-Angela Taylor sëbashku me dashnorin e saj Paul Cannon, ishin të të fiksuar pas seksit sa në kmunikimet e tyre në WhatsApp përgjatë 148 ditëve të lidhur ato kishin shkëmbyer plot 28 mijë mesazhe të frikshme teksa po planifikonin edhe çastin kur do të bënin aktin intim mbi gjakun e milionerit.

Sipas mediave të huaja gruaja e këtij fermeri fat zi dhe dashnori i saj  u shpallën fajtorët për vrasjen e tij në bazë të meszheve të verifikuara mes tyre.

Mes kaq shumë mesazheve u kuptua edhe plani  që çifti kishte organizuar për vrasjen e William ‘Bill’ Taylor, pronari i një ferme  gjigande në Hertfordshire.

Taylor u shpall i zhdukur vetëm pak ditë para ditës ku edhe do të festonte  70-vjetorin  e lindjes, qershorin e 2018. Ndërkohë sipas mediave të huaja trupi i tij i dekompozuar është  gjetur 8 muaj më vonë në shkurt të 2019 nga një peshkatar në bregun e një lumi. Ndërsa për shkak të një dekompozimi prej 8 muajsh nuk u arrit të gjindej shkaku i vdekjes.

Por  gjithçka u kuptua  nga mesazhet mes gruajas të Z. Taylor, Angela, 53 vjeç dhe të dashur të saj, Paul Cannon, 54 vjeç, i cili punonte edhe si shofer në fermën e tyre, u përballën  me akuzën e vrasjes së fermerit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Cannon i shkruante Taylor, duke thënë që ajo donte të “bënte dashuri në tryezën e kuzhinës … të njomur në gjakun e William, të lidhur në një karrige, kështu që ai duhej të shikonte”.

“Kjo do ta vriste atë, gjëja e fundit që ai do shihte ishte që ne të bënim dashuri”.- i është përgjigjur ajo.

Edhe pse çifti i kishte fshirë mesazhet policia arriti të zbulonte përmes strukturave të veçanta të gjitha bisedat çfarë ata kishin  folur.

Burimi: independent

A.C/Dosja.al

Shto Koment