Showbiz

“Dua ta shoh të martuar, për Kejsin kam respekt”, mamaja e Stresit flet për nusen: S’u ndërhyj shumë

VIDEO
Në një lidhje me Skype në emisionin "Ftesë në 5", nëna e Stresit tha se për Kejsin gëzon respekt dhe se nuk u ndërhyn shumë në marrëdhënie.
Featured image of article: “Dua ta shoh të martuar, për Kejsin kam respekt”, mamaja e Stresit flet për nusen: S’u ndërhyj shumë Prindërit e Stresit, Stresi dhe Kejsi

TIRANË– Mamaja e reperit Arkimed Lushaj, të njohur ndryshe si Stresi është shprehur se ka dëshirë ta shohë të birin të martuar. Në një lidhje me Skype në emisionin “Ftesë në 5”, nëna e Stresit tha se për Kejsin gëzon respekt dhe se nuk u ndërhyn shumë në marrëdhënie.

Dëshira ime është ta shoh të martuar, me fëmijë e të lumtur. Dëshira ime është ajo që mendojnë të gjithë për Stresin. Unë me Kejsin kam pas marrëdhënie tjetër, Stresi ka pas marrëdhënien e vet. Nuk i ndërhyj asnjërit, unë do ruaj gjithnjë ndjesitë e mia, respektin që më ka dhënë Kejsi,”– tha ndër të tjera ajo.

 

View this post on Instagram

 

E ëma do ta shohë të martuar, por a është Kejsi nusja e ëndrrave të saj? #Ftesënë🖐️

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

Reperi Stresi dhe Kejsi janë zyrtarisht të martuar. ata u distancuan për një periudhë nga njëri-tjetri, por së fundmi kanë lënë të nënkuptohet se marrëdhënia e tyre është njësoj si dikur.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment