Showbiz

Dua Lipa me motër binjake? Modele dhe identike si këngëtarja shqiptare (FOTO)

Dua Lipa paska një ngjashmëri të frikshme me modelen e njohur, dhe duken si të ishin motra binjake.
Featured image of article: Dua Lipa me motër binjake? Modele dhe identike si këngëtarja shqiptare (FOTO) Modelja, Brittany Xavier dhe këngëtarja, Dua Lipa.

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa paska një sozi dhe ajo është modelja me emrin Brittany Xavier. Një ngjashmëri e frikshme mes dy vajzave, të cilën fotot e hedhura në rrjete sociale e vërtetojnë më së miri.

Edhe Brittany Xavier është mjaft e ndjekur në rrjete sociale dhe numëron rreth 1.1 milion ndjekës në profilin e saj publik në Instagram. Po të hapësh fotot e modeles, përveç ngjashmërisë  që duket qartazi, vihen re edhe komentet pafund të fansave që nxjerrin në pah faktin e pamjes identike me Duan.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment