Showbiz

Dua Lipa mbërrin në Kosovë, bën deklaratën e papritur, por shikoni kush e shoqëron (FOTO)

Dua Lipa ndodhet tashmë në Kosovë. Ajo pritet të performojë në festivalin Sunny Hill që do të mbahet me datën 1, 2 dhe 3 gusht. Është e shoqëruar nga i dashuri i saj, Anwar Hadid.
Featured image of article: Dua Lipa mbërrin në Kosovë, bën deklaratën e papritur, por shikoni kush e shoqëron (FOTO) Dua Lipa

Kosovë- Këngëtarja e famshme Dua Lipa ditën e djeshme ka mbërritur në Kosovë. Ajo pritet të performojë në festivalin Sunny Hill që do të mbahet me datën 1, 2 dhe 3 gusht.

Pasi mbërriti në aeroport Lipa tha: “Mirë se ju gjej, po ndihem shumë mirë dhe e lumtur.” Edhe pse pritet që të këndojë, Dua Lipa ka thënë se nuk e di, nëse do të performojë apo jo.

Duhet të themi se ajo është e shoqëruar nga i dashuri i saj Anwar Hadid i cili shihet në foto më poshtë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Foto nga Kosova:

J.V/Dosja.al 

Shto Koment