Showbiz

Nxehet situata! Ish-i dashuri i Rita Orës nuk i reziston dot look-t të ri të Dua Lipës, e komplimenton në ‘Instagram ‘. Si do të reagojnë këngëtaret?

Mirëpo ajo që është vënë re në lumin e komplimenteve që ka marrë është komenti i ish të dashurit të Rita Orës, Andrew Watt i cili i ka dërguar 3 yje. 
Featured image of article: Nxehet situata! Ish-i dashuri i Rita Orës nuk i reziston dot look-t të ri të Dua Lipës, e komplimenton në ‘Instagram ‘. Si do të reagojnë këngëtaret? Dua Lipa

AMERIKË- Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve të cilat i ka kthyer nga ngjyrë portokalli në ngjyrë të kuqe. E sigurisht këtë ndryshim ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale ku dhe nuk kanë munguar komentet pozitive që ka marrë nga ata.

Mirëpo ajo që është vënë re në lumin e komplimenteve që ka marrë është komenti i ish-të dashurit të Rita Orës, Andrew Watt i cili i ka dërguar 3 yje.

Postimi i Duas

Dua nuk i ka kthyer ende koment artistit të njohur, por nuk e dimë se çfarë do të mendojë Rita Ora kur të shohë komentin e tij, pasi vlen të përmendim që raporti i Duas dhe Ritës nuk është shumë miqësor dhe marrëdhënia e tyre është e tensionuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtojmë se Rita Ora është ndarë me Andrew Watt vitin e kaluar, ndërsa tani nuk është duke u komentuar për ndonjë lidhje të re.

Para pak kohësh Andrew Watt ka konfirmuar nëpërmjet rrjeteve sociale se është prekur nga Koronavirusi. , duke shtuar se ka besim se do ja dali dhe do e kalojë shumë shpejt këtë situatë.

(A.K. Dosja.al)

Shto Koment