Showbiz

“Dua 4 fëmijë”, pasi Kejsi tregoi planet për jetën, reagon Stresi: Good luck

Ky postim i reperit vjen menjëherë pas një bashkëbisedimi online ku ish-e fejuara e tij Kejsi zbuloi planet e saj për karrierë dhe familje.
Featured image of article: “Dua 4 fëmijë”, pasi Kejsi tregoi planet për jetën, reagon Stresi: Good luck Stresi, Kejsi

Përmes një postimi në Instastory, reperi Stresi ka publikuar një foto, ku shfaqet një kal i bardhë dhe mbi të shkruan; “Paç fat”. Ky postim i reperit vjen menjëherë pas një bashkëbisedimi online ku ish-e fejuara e tij Kejsi zbuloi planet e saj për karrierë dhe familje.

Postimi i reperit ne Instagram

Kejsi shprehte dëshirën se dëshiron të investojë në hapjen e një shkolle estetike dhe përsa i përket familjes ajo tha se dëshiron të ketë 4 fëmijë, 3 djem dhe një vajzë. “Shumë shpejt pres të bëj edhe një shkollë bukurie sa për ta patur një plus dhe do të hap BKC studio shpresoj në të ardhmen. o dëshiroja të kisha 4 fëmijë, por si dihet kurrë jetës. Do isha e kënaqur me çfarëdo t’më vinte, por ëndërr e kam 3 çuna dhe një gocë“, shkruante ajo në postimin e saj në Instastory.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(E.S. Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment