Aktualitet

Drift dhe xhirim gomash në rrethrrotullim, mbështetësit e PD-së e djegin në Lezhë

VIDEO
Siç shihet edhe në video, makinat me flamujt blu ecin me shpejtësi, xhirojnë gomat dhe bëjnë drift në rreth-rrotullim.
Featured image of article: Drift dhe xhirim gomash në rrethrrotullim, mbështetësit e PD-së e djegin në Lezhë Makina duke bëra drift

LEZHË– Pamjet që po shikoni vijnë nga Lezha, në rrethrrotullimin e këtij qyteti ku mbështetësit e Partisë Demokratike kanë nisur festën.


Siç shihet edhe në video, makinat me flamujt blu ecin me shpejtësi, xhirojnë gomat dhe bëjnë drift në rreth-rrotullim. Në sfond dëgjohen dhe ovacionë nga qytetarë të ndryshëm.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/Dosja.al)

Shto Koment