Aktualitet

Drejtuesi i mjetit ishte i dehur, si ndodhi aksidenti në qendër të Vlorës, këmbësorja mbeti e shtrirë në tokë

Pikërisht kjo gjendje e shoferit, ka bërë që ai të humbasë ekulibrin e makinës dhe të përplasë këmbësoren që po kalonte rrugën. Gruaja ka mbetur e shtrirë në tokë.
Featured image of article: Drejtuesi i mjetit ishte i dehur, si ndodhi aksidenti në qendër të Vlorës, këmbësorja mbeti e shtrirë në tokë Foto nga aksidenti

VLORË– Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me aksidentin që ndodhi pasditen e sotme në qendrë të Vlorës. Mësohet se drejtuesi i mjetit që përplasi këmbësoren, ka qenë në gjendje të dehur.

Pikërisht kjo gjendje e shoferit, ka bërë që ai të humbasë ekulibrin e makinës dhe të përplasë këmbësoren që po kalonte rrugën. Gruaja ka mbetur e shtrirë në tokë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Aktualisht ajo ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që drejtuesi i mjetit është shoqëruar për në polici.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment