AktualitetEkonomi

Drejtoria e Tatimeve thirrje qytetarëve që s’kanë marrë pagën e luftës: Saktësoni të dhënat bankare, që të merrni ndihmën (LISTA ME EMRAT)

Drejtoria e Tatimeve iu bën thirrje qytetarëve që s’kanë marrë pagën e luftës që të saktësojnë të dhënat bankare.
Featured image of article: Drejtoria e Tatimeve thirrje qytetarëve që s’kanë marrë pagën e luftës: Saktësoni të dhënat bankare, që të merrni ndihmën (LISTA ME EMRAT) Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve

TIRANË– Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve  i bën thirrje të gjithë qytetarëve që nuk kanë përfituar pagën e luftës (paketa financiare 1), të bëjnë saktësimin e të dhënave bankare. Në njoftimin e Tatimeve theksohet se sa shpejt të bëjnë saktësimin e të dhënave qytetarët, aq më shpejt do të marrin edhe ndihmën.

Njoftimi:

Ne vijim te komunikimit me publikun, per te mundesuar kalimin e mases se perfitimit financiar sipas paketave nr.1, i bejme thirrje te gjithe individeve te perfshire ne listen bashkengjitur, te cilet per shkak te plotesimit te pasakte te te dhenave te tyre bankare, nuk kane marre masen e caktuar te përfitimit, që menjehere të verifikojnë të dhënat e tyre dhe të plotësojnë informacionin e kërkuar të Formularit të të dhënave bankare, sipas linkut https://docs.google.com/forms/d/1H5YRYjuCkqNndoRyaPLhA4Dp3xGNgiBW9VSxIkg32Cw/viewform?edit_requested=true

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LISTA ME EMRAT

Plotesimi sa me pare i te dhenave sipas Formularit te mesiperm dhe dorezimi i tij, do te mundesoje kalimin ne menyre automatike te mases se perfitimit ne llogarine e secilit individi perfitues

J.V/Dosja.al 

Shto Koment