Showbiz

Rovena Dilo harron tradhëtinë e balerinit, fotografohet e buzëqeshur krah një burri misterioz, e lumtur dhe me të shkuarën e lënë pas

Në disa foto të publikura nga “PanoramaPlus”, Rovena është pikasur e buzëqeshur dhe mjaft e lumtur në dukje, krah një tjetër burri. Këngëtarja shihet teksa qesh dhe ndihet e lumtur krah një tjetër personi, pas ndarjes që solli tradhëtia e ish-partnerit të saj.
Featured image of article: Rovena Dilo harron tradhëtinë e balerinit, fotografohet e buzëqeshur krah një burri misterioz, e lumtur dhe me të shkuarën e lënë pas Eltion Merja dhe Rovena Dilo
Përditësuar:

TIRANË– Këngëtarja Rovena Dilo duket se ka lënë pas përfundimisht historinë me balerinin Eltion Merja, me të cilin bashkëjetoi plot katër vite. Në disa foto të publikura nga “PanoramaPlus”, Rovena është pikasur e buzëqeshur dhe mjaft e lumtur në dukje, krah një tjetër burri. Këngëtarja shihet teksa qesh dhe ndihet e lumtur krah një tjetër personi, pas ndarjes që solli tradhëtia e ish-partnerit të saj.

Rovena DiloNuk dimë të themi se kush është personi në foto apo se çfarë e lidh më këngëtaren, por Rivena Dilo duke se ndihet mjaft mirë pranë tij. Vetëm pak javë më parë, u bë publik lajmi se Rovena Dilo është ndarë përfundimisht nga Merja. Mediat rozë, shkruanin se shkaku i ndarjes ishte tradhëtia e balerinit dhe lidhja e këtij të fundit me një vajzë më të re. Mesa duket, për këngëtaren, Eltioni është e shkuara.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

Shto Koment