Sport

Dovedan: “Tirana, ndër ekipet më të mira në Shqipëri, do të ketë luftë deri në fund”

“Jam i kënaqur me skuadrën, mund të fitonim edhe ne dhe Tirana”
Featured image of article: Dovedan: “Tirana, ndër ekipet më të mira në Shqipëri, do të ketë luftë deri në fund”

BALLSH – Trajneri i Bylisit, Veljko Dovedan, foli shkurtimisht pas barazimit 0-0 në Ballsh, që skuadra arriti në stadiumin “Adush Muça” ndaj Tiranës. Në prononcimin për “Gol pas Goli”, ai u shpreh:

“Jam i kënaqur me skuadrën, mund të fitonim edhe ne dhe Tirana. Për mua Tirana është një ndër ekipet më të mira në Shqipëri. Do të bëhet luftë deri në fund, mes kundërshtarëve. Rrezikuam pak në pjesën e dytë”,- u shpreh shkurtimisht trajneri Dovedan.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

B.T (Dosja.al)

 

Shto Koment