Showbiz

Zënka me grushta dhe burg, Young Zerka paska pasur një periudhë të errët në jetën e tij (VIDEO)

Sherri në një club në Londës, si përfundoi në burg Young Zerka.
Featured image of article: Zënka me grushta dhe burg, Young Zerka paska pasur një periudhë të errët në jetën e tij (VIDEO) Reperi, Young Zerka.

TIRANË– Këngëtari Young Zerka i ftuar në “Glamour Zone” nën drejtimin e moderatores Ester Bylyku ka rrëfyer disa detaje që nuk i dinim mbi jetën e tij. Për një pjesë të gjatë ai ka jetuar në Londër, dhe nuk ka ngurruar të ndajë disa ‘sekrete’ nga periudha e tij e erret, dhe sherrit në një club, pas të cilit përfundoi në burg.

BISEDA

Ester BylykuA të kanë arrestuar ndonjëherë?

Young ZerkaKëtu jo.

Ester BylykuS’ka rëndësi shteti.

Young ZerkaJasht po. Kam qenë në një club. Tani dihet, anglezët janë pak problematik. Janë më shumë provokues se ne në këtë pjesën ‘pse më pe’, ‘pse të pash’, se kemi vetëm ne këtë, më beso. Anglezët janë si puna e qenit, kur janë vetëm ulin kokën, kur janë shumë …. . Dhe shqiptari siç e ka, që sado shumë të jenë, kap direkt pozicionin . 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ester BylykuTë të pyes kush fitoi?

Young ZerkaShqiptari

Ester BylykuA qëndrove në burg?

Young ZerkaTe pjesa e sherrit fituam ne, ndërsa atje në burg na mbajtën më gjatë.

R.L/Dosja.al

 

Shto Koment