Showbiz

Xhesika Polo në zi, humb njeriun më të shtrenjtë të familjes: Lamtumirë mam

Në postimin e saj në Instastory Xhesika ka dhënë lajmin e hidhur duke njoftuar edhe gjithë të afërmit të marrin pjesë në ceremoninë e varrimit ditën e nesërme në orën  15:00.
Featured image of article: Xhesika Polo në zi, humb njeriun më të shtrenjtë të familjes: Lamtumirë mam Xhesika Polo

TIRANË– Këngëtarja e njohur shqiptare Xhesika Polo ka humbur një person mjaft të shtrenjtë të familjes. Nëna e saj ka humbur jetën dhe Xhesika ka bërë një postim në rrjetet sociale për t’i dhënë lamtumirën asaj.

Kujtojmë që e ëma e Xhesikës është motra e këngëtares së mirënjohur Valbona Mema, ku mësohet se ka vdekur për shkak se prej kohësh ajo vuante nga një sëmundje e rëndë

Në postimin e saj në Instastory Xhesika ka dhënë lajmin e hidhur duke njoftuar edhe gjithë të afërmit të marrin pjesë në ceremoninë e varrimit ditën e nesërme në orën  15:00.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i kengëtares

“Nesër në orën 15:00 i japim lamtumirën të shtrenjtës tonë në Tufinë! Lamtumirë mam.”- ka shkruar Xhesika.

A.C/Dosja.al

Shto Koment