Showbiz

Xhensila Myrtezaj ndryshon rrënjësisht pamje! Me flokë të prera shkurt, Bes Kallaku s’ka për ta njohur (FOTO)

Xhensila Myrtezaj ka vendosur të ndryshojë pamjen e saj, duke prerë flokët në modelin më trend të kohës.
Featured image of article: Xhensila Myrtezaj ndryshon rrënjësisht pamje! Me flokë të prera shkurt, Bes Kallaku s’ka për ta njohur (FOTO) Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj.

TIRANË– Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, ka vendosur të heqë dorë nga pamja e zakonshme fizike, duke bërë një ndryshim rrënjësor. Ajo ka vendosur të heqë dorë nga flokët e gjata, duke ardhur me një look ndryshe.

“Kur ti i thua rri pak serioz! Ai të përgjigjet, ke n’gatrru adresë,”- shkruan Xhensila Myrtezaj, në një foto me pamjen e re, përkrah Bes Kallakut.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku.

Këngëtarja nuk guxon shpesh me ndryshimin në pamjen e saj, por kësaj radhe ka vendosur t’i bashkohet trendit të kohës, me një prerje katrore të flokëve, duke i shkurtuar dhe duke errësuar ngjyrën e flokëve.

R.L/Dosja.al

Shto Koment