Showbiz

Wanda Nara çmend rrjetin, publikon momentet gjatë stërvitjes me dekoltenë e hapur (VIDEO)

Pavarësisht karantinës Wanda ka gjetur sërish një mënyrë për të tërhequr vëmendjen, duke treguar disa momnte të "nxehta" teksa bënte stërvitje.
Featured image of article: Wanda Nara çmend rrjetin, publikon momentet gjatë stërvitjes me dekoltenë e hapur (VIDEO) Wanda Nara

ARGJENTINË– Wanda Nara është nga ato personazhe  që çmend rrjetin herë pas here me foto  dhe video provokuese.

Së fundmi prëmes disa postimeve në profilin e saj në Instagram bukuroshja argjentinase ka ndezur rrjetin me fotot e fundit pasi shfaqet me bikini dhe tregon dekoltenë shpërthyese.

Në një kohë që futbolli është pezulluar si shkak i pandemisë së Covid-19 gjithashtu edhe çdo spektakël ku Wanda merr pjesë. Megjithatë ajo ka gjetur sërish një mënyrë për të tërhequr vëmendjen.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ditën e sotme bashkëshorte e sulmuesit Mauro Icardi ka publikuar disa momente nga stërvitja në shtëpinë e çiftit në liqenin e Comos, ku nuk ka ngurruar të shfaqë format seksi të trupit të saj.

Wanda Nara është një personazh që përflitet gjithmonë në mediat rozë, si edhe është shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment