Aktualitet

Aksident në Vlorë/ Humbi kontrollin dhe përfundoi në plazh, plagoset shoferi në Lungomare

Mësohet se një mjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar në plazh.
Featured image of article: Aksident në Vlorë/ Humbi kontrollin dhe përfundoi në plazh, plagoset shoferi në Lungomare Foto ilustruese

VLORË- Një aksident rrugor është shënuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. Mësohet se një mjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar në plazh. Si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

I lënduari është transportuar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore, ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes së aksidentit.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment