Aktualitet

Aksident në Vlorë, raportohet për 5 të plagosur, 3 ambulanca drejt vendngjarjes (VIDEO)

Mësohet se në aksident janë përfshirë 3 automjete dhe raportohet për 5 persona  të plagosur.
Featured image of article: Aksident në Vlorë, raportohet për 5 të plagosur, 3 ambulanca drejt vendngjarjes (VIDEO) Pamje nga vendngjarja

VLORË– Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Peshkëpi. Mësohet se në aksident janë përfshirë 3 automjete, ku si pasojë janë plagosur 5 persona, të cilët janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore. Të plagosurit ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Drejt vendngjarjes janë nisur 3 ambulanca. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

Ambulanca në vendin e ngjarjes

(a.m/dosja.al)

Shto Koment