Aktualitet

Aksident në Vlorë, mjeti përplas motoçikletën në lagjen ‘Pavarësia’, plagosen dy persona (VD)

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.
Featured image of article: Aksident në Vlorë, mjeti përplas motoçikletën në lagjen ‘Pavarësia’, plagosen dy persona (VD) Pamje nga aksidenti

VLORË– Një aksident rrugor është shënuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, në lagjen “Pavarësia”. Mësohet një mjet ka goditur një motoçikletë pranë universitetit dhe si pasojë janë plagosur dy persona. Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m/dosja.al)

Shto Koment