Showbiz

Me të brendshme rrjete, Vildane Zeneli ‘mposht’ koronavirusin, nxjerr zbuluar pjesën intime dhe bllokon komentet në rrjet

VIDEO
Vildane Zeneli ka realizuar një video të shkurtër ndërsa shfaqet tepër sensuale me të brendshme rrjete.
Featured image of article: Me të brendshme rrjete, Vildane Zeneli ‘mposht’ koronavirusin, nxjerr zbuluar pjesën intime dhe bllokon komentet në rrjet Modelja, Vildane Zeneli.

SHBA – Modelja Vildane Zeneli ka publikuar një video provokuese në rrjete sociale, ndërsa shfaqet e veshur seksi. Me të brendshme rrjete në ngjyrë neon, modelja bën lëvizjet sensuale, ndërsa tregon të gjitha hiret.

 

View this post on Instagram

 

Thank you @travelavi for this dope video Hair by @iamjetonfashion @honeybirdette 💚

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tepër transparente, intimet e Vildane Zenelit nxjerrin zbuluar më shumë seç duhet.

Modelja Vildane Zeneli është parë shpesh nën shoqërinë e ish-velinës Kejvina Kthella. Disa ditë më parë ishte Kejvina ajo që erdhi me një video të pazakontë, ku shfaqej me të brendshme minimaliste, ndërsa tërhoqi vëmendjen e të gjithë ndjekësve.

R.L/Dosja.al

Shto Koment