Showbiz

Nga ngjyrat e errëta deri tek xixat plot shkëlqim, ja veshjet e artistëve në Grammy, Bleona sërish lakuriq

 • Dekolte dhe bel jashtë, Bleona zhvishet sërish përpara botës
 • Të gjitha këngëtaret me famë botërore mes tyre edhe ato shqiptare si Bebe Rexha, Dua Lipa edhe Bleona Qereti. Kjo e fundit sërish ka guxuar me veshjen e saj duke zgjedhur që të ekspozojë më shumë seç duhet. Me një fustan ngjyrë gri me xixa, Bleona ka nxjerrë në pah gjoksin dhe belin e saj. 
  Featured image of article: Nga ngjyrat e errëta deri tek xixat plot shkëlqim, ja veshjet e artistëve në Grammy, Bleona sërish lakuriq Veshjet ne Grammy
  Përditësuar:

  LOS ANGELOS –Mbrëmjen e së dielës është mbajtur edhe ceremonia e ndarjes së çmimeve Grammys 2020 ku kanë marrë pjesë shumë emra të njohur të muzikës ndërkombëtare.

  Bleona Qereti, Dua Lipa dhe Bebe Rexha

  Të gjitha këngëtaret me famë botërore mes tyre edhe ato shqiptare si Bebe Rexha, Dua Lipa edhe Bleona Qereti. Kjo e fundit sërish ka guxuar me veshjen e saj duke zgjedhur që të ekspozojë më shumë seç duhet. Me një fustan ngjyrë gri me xixa, Bleona ka nxjerrë në pah gjoksin dhe belin e saj.

  Cardi B

  Mes shumë artisteve të njohura si Cardi B, Jennifer Lopez, Ariana Grande dhe 3 këngëtareve shqiptare u panë fustane që përçonin shkëlqim dhe ndriçonon pa masë duke bërë që të gjjthë t’i kenë sytë nga ata.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
  Ariana Grande

  Ndonëse disa me sy ngjyra të errta të ndezura e me shumë shkëlqim, por të gjithë tërhoqën vëmendjen në tapetin e kuq.

  (A.K/dosja,al)

  Shto Koment