Showbiz

Nga veshjet pompoze, tek fustanet e mëndafshit, VIP-at shkëlqyen në tapetin e kuq të “SAG Awards 2020” (FOTOT)

Të veshurit më bukur në SAG Awards 2020.
Featured image of article: Nga veshjet pompoze, tek fustanet e mëndafshit, VIP-at shkëlqyen në tapetin e kuq të “SAG Awards 2020” (FOTOT) Të veshurat më bukur në SAG Awards 2020.

Në eventet e rëndësishme, pjesë e së cilës janë figurat më të njohura të showbiz-it botëror, një rëndësi të veçantë ka dhe paraqitja e tyre në tapetin e kuq. Kësaj radhe VIP-at i kishin kushtuar një rëndësi të veçantë look-ut, duke sjellë stile të ndryshme.

Aktorja, Cynthia Erivo.

Nga fustanet klasikë dhe pompozë, tek kostumet e thjeshtë dhe veshje të mëndafshta, si gjithmonë spikatën figura të njohura. Por, të gjithë dukej se kishin një gjë të përbashkët: një qasje ekstroverte për veshjen.

Aktorja, Jennifer Lopez.

Fundet mbi pantallona ishin zyrtarisht në tendencë e këtij viti. Të ftuarit që ishin veshur më mirë, tërhoqën maksimalisht vëmendjen, për stilin unik.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Aktorja, Jennifer Aniston e veshur me Christian Dior.
Aktorja, Charlize Theron veshur me Givenchy.
Aktorja, Lili Reinhart veshur me Miu Miu.
Aktorja, Kathryn Newton veshur me Valentino.
Aktorja, Margaret Qualley veshur me Channel.
Aktorja, Margaret Qualley në Louis Vuitton.
Aktorja, Renée Zellweger veshur me Maison Margiela.
Aktorja, Sophie Turner veshur me Louis Vuitton.

Burimi: Vogue

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment