Aktualitet

Autobusi përplaset me makinën tek ura e Shkozës, mjeti përfundon në oborrin e një banese

Mësohet se një autobus është përplasur me një taksi, e cila ka përfunduar brenda oborrit të një banese. 
Featured image of article: Autobusi përplaset me makinën tek ura e Shkozës, mjeti përfundon në oborrin e një banese Foto ilustruese

TIRANË– Një aksident ka ndodhur tek ura e Shkozës, mesditën e sotme. Mësohet se një autobus është përplasur me një taksi, e cila ka përfunduar brenda oborrit të një banese. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m/dosja.al)

Shto Koment