Showbiz

‘Bumi’ i fëmijëve të pasur të Instagramit, mediat britanike listojnë shqiptarin me “Rolls-Royce” krah të rinjve luksozë, fotoja me shampanjë

“Daily mail” u ka kushtuar një artikull fëmijëve të pasur të Instagramit, të cilët janë krejtësisht indiferencë ndaj pjesës tjetër të botës, e cila lutet që ndoshta dimri të mbarojë sa më shpejt dhe të largohen shirat.
Featured image of article: ‘Bumi’ i fëmijëve të pasur të Instagramit, mediat britanike listojnë shqiptarin me “Rolls-Royce” krah të rinjve luksozë, fotoja me shampanjë Fëmijët e pasur të Instagramit
Përditësuar:

TIRANË– Fëmijët e pasur të Instagramit vazhdojnë ta shijojnë jetën e tyre mes udhëtimeve luksoze dhe pushimeve përrallore. “Daily mail” u ka kushtuar një artikull fëmijëve të pasur të Instagramit, të cilët janë krejtësisht indiferencë ndaj pjesës tjetër të botës, e cila lutet që ndoshta dimri të mbarojë sa më shpejt dhe të largohen shirat.

Turi Kasa

Për ta, vera është vetëm një biletë larg. Mirëpo mes fëmijëve të publikuar nga media britanike është edhe një shqiptar. “Daily mail”, e përshkruan shqiptarin e identifikuar si Tur Kasa, si një djalë të ri që e jeton jetën mes luksit dhe shampanjave. Media në fjalë ka publikuar një foto të Kasës, i cili shihet nrenda një bishe luksoze e llojit “Rolls and Royce”. Krah ulëses së tij është edhe një shishe shampanjë, “Dom Perignon”, e cila është një nga më të shtrenjtat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Paralelisht me të riun shqiptar, janë fëmijët më të pasur në botë, që nga Dubai, Paris, Turqi dhe deri në avione private.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment