Showbiz

Tuna pozon seksi buzë shkallëve, por ka diçka që nuk shkon në FOTON e këngëtares (DETAJI)

Tuna ka postuar fotot e radhës, por mesa duket nuk ka ndenjur pa e 'ekzagjeruar' me photoshop...
Featured image of article: Tuna pozon seksi buzë shkallëve, por ka diçka që nuk shkon në FOTON e këngëtares (DETAJI) Këngëtarja, Altuna Sejdiu.

KOSOVË– Këngëtarja Tuna Sejdiu di të rrëmbejë gjithmonë vëmendjen me fotot që poston në rrjete sociale. Provokuese, duke ekspozuar hiret e saj, mesa duket këngëtarja ka harruar një detaj të rëndësishëm, që nuk i shpëton syrit të publikut.

Detaje nga fotoja e Tuna Sejdiut.

Veshur me një body që i nxjerr në pah të pasmet, Tuna ka pozuar në shkallet e një hyrjere, por mesa duket nga përdorimi i tepër i Photoshop-it, shkalla është shtrembëruar pak dhe të pasmet janë zmadhuar më shumë seç duhet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al


R.L/Dosja.al

 

 

Shto Koment