Showbiz

Armik me Tunën, ja çfarë mendon Robert Berisha për një bashkëpunim mes saj dhe Nora Istrefit

Robert Berisha është shprehur se nuk do të ishte një duet i arrirë, ai mes Tuna Sejdiut dhe Nora Istrefit.
Featured image of article: Armik me Tunën, ja çfarë mendon Robert Berisha për një bashkëpunim mes saj dhe Nora Istrefit Këngëtarët, Robert Berisha dhe Tuna Sejdiu.

TIRANË– Robert Berisha i ftuar në “E diell”, ka folur pa komplekse për të gjitha pyetjet ‘pikante’ drejtuar nga moderatorët. Një ndër to ishte dhe se si do të reagonte këngëtari, nëse ish-bashkëshortja e tij Nora Istrefi, do të sillte një bashkëpunim me Tuna Sejdiun.

“Ajo mund të bëjë çfarë do ajo. Besoj që Nora deri tani ka arrit suksese me punën që ka bërë. E di çfarë do ajo dhe s’e besoj që… Nëse do të kishte arritur ndonjë sukses me atë projekt, do të më kishte ardhur shumë mirë. Unë mendoj që ajo ka nevojë për bashkëpunim me një rrymë tjetër, me një mashkull ose me një femër tjetër, jo me Tunën, për shkak të zhanrit muzikor. Për bashkëpunim artistik nuk e di sa kishin dalë mirë. Me motrën e vet dhe nuk e ndezi kaq shumë sa e kanë prit njerëzit,”- është shprehur Robert Berisha.

Disa kohë më parë, Robert Berisha shprehu hapur pakënaqësitë ndaj kunatës së tij, Tuna Sejdiu, duke treguar hapur marrëdhënien e tyre të krisur. Që prej asaj periudhe në medien rozë kanë qarkulluar zëra se marrëdhënia mes Robert Berishës dhe Tuna Sejdiu është delikate, dhe ata nuk ruajnë komunikim së bashku, por arsyet e vërteta të këtij sherri ende nuk janë të qarta.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

R.L/Dosja.al

 

Shto Koment