Showbiz

Kapje për flokësh dhe fjalor rruge, pas sherrit banal Trejsi Sejdini i hedh benzinë zjarrit: Unë fitova, ti humbe

Trejsi Sejdini reagon pas sherrit banal të ndodhur në Vasil Shanto.
Featured image of article: Kapje për flokësh dhe fjalor rruge, pas sherrit banal Trejsi Sejdini i hedh benzinë zjarrit: Unë fitova, ti humbe Ish-Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini.

TIRANË– Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi një video, ku shfaqej ish-Miss Albania Trejsi Sejdini e përfshirë në një sherr banal, në mes të rrugës. Një sherr i ashpër, me kapje flokësh dhe fjalor të papërmbajtur, ishin pjesë e videos së shpërndarë në rrjete sociale.

Pas videos në fjalë, ka reaguar Trejsi Sejdini, që nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, i quan dy vajzat e sherrit humbëse.

“Nuk e di pse shqetësohen aq shumë këto vajza, sa arrijnë në një pikë dhe heqin dorë. Unë jam unë, unë fitoj…ti humbet”- shkruan Trejsi Sejdini në postimin e shpërndarë në profilin e saj në Instagram.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një video e ngjashme u publikua po nga e njëjta redaksi dy ditë më parë, ku në sfond shihej makina “Audi i kuq” dhe disa persona që po ziheshin. Duke qenë se në denoncimin e mbërritur në “JOQ”, burimi shprehej se sherri kishte ndodhur mes Trejsi Sejdinit dhe disa vajzave, Dosja.al kontaktoi me modelen, e cila  mohoi të kishte ndodhur diçka e tillë. Sejdini madje shtoi se makina nuk ishte e saja, por pamjet flasin vetë.

(R.L;E.K/Dosja.al)

 

Shto Koment