Showbiz

Trejsi Sejdini ‘e preferuara’ e Gigi Hadid, modelja me famë botërore e ndan në profilin e saj (FOTO)

Gigi Hadid ka ndarë foton e Trejsi Sejdinit, në profilin e saj në rrjete sociale.
Featured image of article: Trejsi Sejdini ‘e preferuara’ e Gigi Hadid, modelja me famë botërore e ndan në profilin e saj (FOTO) Modelja, Gigi Hadid dhe ish-miss Universe Albania, Trejsi Sejdini.

SHBA– Trejsi Sejdini e paralajmëroi suksesin e saj, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pasi u bë pjesë e javës së modës dhe ndau arritjet e saj në rrjete sociale, një tjetër sukses e ka ndjekur ish-miss Universe Albania.

Modelja me famë botërore, Gigi Hadid ka ndarë foton e Trejsi Sejdinit, teksa shfaqet e veshur me setin sportiv Reebook.

Postimi i Gigi Hadid.

Modelja, Trejsi Sejdini.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Veshur me një kostum sport, ku dominojnë ngjyrat e bardhë dhe portokalli fosforeshente, Gigi Hadid e ka pëlqyer mjaft koleksionin e saj të Reebook, veshur nga ish-missi shqiptar, Trejsi Sejdini.

 

R.L/Dosja.al

Shto Koment