Showbiz

“Do t’ju q* racën, o ku*vë”, del video e dytë e rrahjes së Trejsi Sejdinit, modelja gënjeu, por pamjet flasin vetë, sherri degjeneron në kapje flokësh dhe fjalor rruge (VD)

Videoja është publikuar nga redaksia e “Joq” dhe tashmë mund të shikoni me zë dhe me figurë sherrin e ndodhur në mes të rrugës, për të cilin vetë Sejdini u shpreh se nuk kishte ndodhur asnjëherë.
Featured image of article: “Do t’ju q* racën, o ku*vë”, del video e dytë e rrahjes së Trejsi Sejdinit, modelja gënjeu, por pamjet flasin vetë, sherri degjeneron në kapje flokësh dhe fjalor rruge (VD) Trejsi Sejdini dhe pamje nga sherri
Përditësuar:

TIRANË– Pamjet që po shikoni tregojnë një sherr me një fjalot rruge që ka ndodhur mes modeles Trejsi Sejdini dhe dy vajzave të tjera. Videoja është publikuar nga redaksia e “Joq” dhe tashmë mund të shikoni me zë dhe me figurë sherrin e ndodhur në mes të rrugës, për të cilin vetë Sejdini u shpreh se nuk kishte ndodhur asnjëherë.

Videot janë dërguar nga një qytetar i cili tregon se ngjarja ka ndodhur pranë shkollës “Vasil Shanto” dhe në sfond shihen vajzat që kapen nga flokët dhe shahenme një fjalor rruge. Të pranishëm janë edhe dy djem që dnërhyjne, por të sharat nuk kanë fund. Ai që ka dërguar videon shton se vajzat janë zënë për një parukeri. “Jane zene per nje parukeri, ne afersi të Vasil Shantos, Trejsi ishte me ate gocen qe rri gjithmone, u ndane vete pastaj iken. Flm,”- shkruan ai në mesazhin e dërguar në redaksinë e “JOQ”, bashkë me videon.

 

 

O çun, o çun…o goca të lutem o goce,”- dëgjohet të thotë një djalë.

Gjuj mi gjuj pi**ropshit!”- thotë një gocë tjetër.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Të ra shishja kokës o kur*ë. të la shoqja vetëm. Edhe do të vij të Prtita dhe do ta q* Pritën te pi*i mamit. Majeni mend, do ju q* rracën,”- thotë një tjetër.

Një video e ngjashme u publikua po nga e njëjta redaksi dy ditë më parë, kun ë sfond shihej makina “Audi i kuq” dhe disa persona që po ziheshin. duke qenë se denoncimi në “JOQ”, shprehej se sherri kishte ndodhur mes tresji Sejdinit dhe disa vajzave, Dosja.al kontaktoi me modelen, e cila e mohoi të ksihte ndodhur diçak e tillë. Sejsini madje shtoi se makina nuk ishte e saja, por pamjet flasin vetë.

Trejsi Sejdini është një nga modelet shqiptare që reklamon hapur jetën e saj luksoze. Pas vrasjes së ish-efektivit Santiago Malko, doli në pah edhe personi që fshihej pas të ardhurave marramendëse të modeles, i dashuri i saj Leonard Duka. Duka rezulton se prej më shumë se 3 vitesh është një nga krerët e një prej bandave më të rrezikshme në Tiranë. Ai bashkë me të vëllain, Erlisin, paratë e përfituara në mënyra të paverifikuara ende, kanë investuar në disa biznese. Përveç lokalit në zonën e Freskut, Leonard dhe Erlis Duka, rezultojnë se janë pronarë të një kompanie e cila është bashkim i emrave të të dyve.

Për ata që e njohin, e dinë se Leonard Duka vetëquhet tek miqtë e tij si “Princi Damian”, një nofkë e cila sipas tij reflekton luksin dhe jetën që ka 37-vjeçari. Megjithëse u arrestua në prill të këtij viti bashkë me ‘Gabelin’ Elvis Gaçaj, Leonard Duka, ia doli t’ia hidhte paq nga drejtësia.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment