Showbiz

“Të du mom, këtë jetë ti ma ke dhënë”/ Stresi gdhend në lëkurë këngën kushtuar nënës së tij (FOTO)

Pas rikthimit nga burgu në vitin 2018 Stresi mori pjesë në këngën magjike me një këngë me titullin” Të du mom”, këngë e cila na fitoi menjëherë zemrat e publikut pasi të gjithë e gjetëm veten në të.
Featured image of article: “Të du mom, këtë jetë ti ma ke dhënë”/ Stresi gdhend në lëkurë këngën kushtuar nënës së tij (FOTO) Sttresi me të ëmën dhe tatuazhi i tij për të
Përditësuar:

TIRANW– Stresi, një nga rëperët e njohur shqiptarë shpeshherë i shpreh nënës së tij dashurinë, duke i dërguar dhurata të ndryshme dhe duke i kushtuar dedikime apo këngë.

Pas rikthimit nga burgu në vitin 2018 Stresi mori pjesë në këngën magjike me një këngë me titullin” Të du mom”, këngë e cila na fitoi menjëherë zemrat e publikut pasi të gjithë e gjetëm veten në të.

Por mesa duket për reperin nuk do mbarojnë dedikimet për nënën duke zgjedhur që disa fjalë të këngës i ka gdhendur në trup dhe këtë e ka konfirmuar ditën e sotme me anë të një postimi në instagram ku duket qartë tatuazhi dhe mesazhi emocionues që përcjellë dhe një mesazh për të gjithë ndjekësit se nëna duhet respektuar sepse ajo është lumturia më e madhe.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Tatuazhi i Stresit për të ëmën

“Një Zot e ka një nënë kemi. Akoma gdhenden shprehjet e mia përjet në trupin e dikujt. Zoti qoft me ju, duaje nanën,respektoje e ki me dek i lumtur, sa e ke se sa nuk e ke gjysma jote e majt është humbur…”- shkruan poshtë fotos reperi.

A.K.Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment