Showbiz

“Je k**va e Shqipërisë”, Stresi shfryn mllefin, poston VIDEON me kryeministrin: Kanë me ta thy qafën Edvin Efendi

Stresi ka postuar një video teksa kryeministri kryen një ceremoni me peshkopë grekë, dhe nuk le fjalë pa thënë për Edi Ramën.
Featured image of article: “Je k**va e Shqipërisë”, Stresi shfryn mllefin, poston VIDEON me kryeministrin: Kanë me ta thy qafën Edvin Efendi Kryeministri, Edi Rama dhe reperi, Stresi.

TIRANË– Arkimed Lushaj njihet për sulmet që bën herë pas herë ndaj kryeministrit, Edi Rama. Kësaj radhe ai ka ndarë një video të Edi Ramës përkrah kryepeshkopit grek. Ndërsa ka bashkëngjitur në video disa komente lidhur me kreun e shtetit.

“Ti je kurva e shqipërisë, filos, arkadash, Edvin Efendi, cili je ti mor Zotni? Shkel në tapet shkel se kanë me ta thy qafën o Kryeministër kurvë,”- shkruan Stresi në videon e postuar në rrjete sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Reperi nuk ndalet së shprehuri herë pas here mllefin ndaj kryeministrit Rama. Pas daljes nga burgu, ku qëndroi për gati gjashtë muaj, Stresi nuk i ka ndalur sulmet ndaj kryeministreve, si nëpër intervista por edhe në profilin e tij në rrjete sociale.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment